MACA JE VIAC AKO ENERGETICKÝ NÁPOJ KTORÝ VÁM DÁVA KRÍDLA.

MACA FRESH MEN 90 KAPSÚL

SILNÉ ZLOŽENIE - 3 STAROSTLIVO VYBRANÉ ZLOŽKY


Maca Fresh Men - 90 kapsúl je výživový doplnok špeciálne navrhnutý pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon a fyzické zdravie. Tento unikátny produkt kombinuje silu macy fresh, L-Argininu a Tribulus terrestris do jednej mocnej dennej dávky.

Nielenže podporuje plodnosť a vitalitu, ale tiež prispieva k lepšiemu krvnému obehu a pomáha pri regenerácii po fyzickej námahe. Bezpečný a overený produkt vyrobený v Českej republike s riadnym schválením Ministerstva zdravotníctva, Maca Fresh Men je váš spojenec na ceste za lepšími intímnymi momentami a celkovou pohodou tela.
Tovar vždy skladom - doručenie najneskôr do 48 hodín - ku každej objednávke voňavý darček.

ZLOŽENIE

MACA 750 mg

MACA 750 mg

Maca peruánska (Lepidium meyenii) – je koreňová zelenina, ktorá pochádza z Ánd a je jedna z rastlín, ktorá rastie v nadmorských výškach až 3 500 m.n.m. Už od dávnych čias sa prášok z jej koreňa používal v gastronómii ako náhrada múky a ako liečivo na zvýšenie plodnosti, prísun energie a celkovo na liečbu pohlavných orgánov a sexuálneho zdravia. Vďaka svojmu mnoholiečebnému využitiu sa pokladá aj za superpotravinu.
TRIBULUS 450 mg

TRIBULUS 450 mg

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) – obsahuje ho takmer každý produkt z alternatívnej medicíny, ktorý pomáha pri liečení erektilnej dysfunkcie. Používa sa na zvýšenie mužnosti a celkovú vitalitu organizmu. Zvyšuje libido a testosterón, buduje svalovú hmotu, pozitívne ovplyvňuje celkovú sexuálnu pohodu.
LARGININ 150 mg

LARGININ 150 mg

L-Arginín – aminokyselina, ktorá sa používa v kulturistike a v odvetví športu vôbec, pretože stimuluje rastový hormón, zabezpečuje rozťahovanie ciev a zvyšuje prietok krvi aj v oblasti penisu. Používa sa hlavne u mužov na zlepšenie sexuálneho zdravia a pri liečbach erektilnej dysfunkcie.

AKO TO FUNGUJE

PLODNOSŤ

Maca a L arginín zlepšujú kvalitu, pohyblivosť a počet spermií a tým pomáhajú liečiť mužskú neplodnosť.

SEXUÁLNA AKTIVITA

Maca, Tribnullus, a L-arginín výrazne podporujú sexuálnu aktivitu. Stimulujú sexuálne funkcie a zvyšujú libido. L-arginín prekrvuje celé telo a tým pomáha liečiť erektilnú disfunkciu.

FYZICKÉ A PSYCHICKÉ ZDRAVIE

Všetky tri zložky Maca, L-arginín a Tribullus zlepšujú fyzický a psychický výkon. Pomáhajú lepšie zvládať stres a nervozitu. Majú povzbudzujúce účinky, Tribullus dokonca zlepšuje aj náladu. Podporujú zdravú myseľ a schopnosť sústrediť sa.

RECENZIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

PETER
Energie a energie, aj mimo postele :-) super alternatíva k nie celkom zdravým energetickým nápojom. Šupnem si dve ráno, jednu kapsulu ešte po obede a na celý deň vystarané :-)
PETER - spokojný zákazník
Rasťo
Tento produkt užívam už niekoľko mesiacov a musím uznať že pomáha mojmu zdraviu viac ako som si myslel. Nakoľko som dosť aktívny, občas sa mi stávalo že som cítil únavu. No áno, veď je normálne. Ale odkedy beriem tento produkt mám toľko energie že mi ju mnohý závidia. Fakt fyzicky aj psychicky a cítim úžasne. A to neberiem ani odporúčanú dennú dávku.
Vrelo odporúčam všetkým.
Rasťo - spokojný zákazník
Viktor
Poznám MACU a užívam ju dlhé roky, celkovo mi dodáva šťavu, iba na erekciu by som sa nezameriaval. Vyskúšal som z rôznych zdrojov, tu ma potešilo že v produkte sú aj iné pridané byliny, tak uvidím.
Viktor - spokojný zákazník
Vladimír Kohút
Výborný
Vladimír Kohút - spokojný zákazník
PETER
Nie som fanusik zazracnych prirodnych produktov, skusil som Macu pre muzov, nakolko sportujem a mal som pocit ze stagnujem a som unaveny. Na odporucania som skusil macu fresh men a aj ked ta zmena nenastala v tej sekunde ako som si dal prvu davku, po tyzdni som zbadal, ze vladzem a viac som vitalnejsi a unava nastupuje pomalsie. Beriem tento produkt pravidelne zhruba rok a nemienim prestat pretoze ma pre mna pozitivny prinos a to nie len ako placebo ale skutocny fyzicky prinos. Vrelo odporucam, a hlavne preto lebo je to produkt od vyrobcu. M. K.
PETER - spokojný zákazník
Marek
Vynikajúci produkt, niekedy ho až musím obmedzovať :-)
Marek - spokojný zákazník
Viktor
Poznám MACU a užívam ju dlhé roky, celkovo mi dodáva šťavu, iba na erekciu by som sa nezameriaval. Vyskúšal som z rôznych zdrojov, tu ma potešilo že v produkte sú aj iné pridané byliny, tak uvidím.
Viktor
Ondrej H.
1* výborné
Ondrej H. - spokojný zákazník

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Aká je odporúčaná denná dávka?

Obvyklé dávkovanie je 1 až 3 kapsule denne. Dávku si môžete rozdeliť na 1 ráno, 1 na obed, 1 večer alebo je možné dávku užiť naraz 3 kapsule najlepšie ráno. Tak isto si môžete dávkovanie prispôsobiť podľa svojich potrieb a potrieb Vášho tela.

Ako sa prejavuje účinok Maca Fresh Men ?

Maca Fresh men vám dodá poriadnu dávku energie. Zlepší vám náladu, pomôže vám lepšie zvládať stres a zvýši vašu sexuálnu aktivitu.

Kedy pocítim účinok ?

Toto je jedna z najčastejších otázok. Maca Fresh Men je prírodný výživový doplnok, teda účinok môže a aj nemusí byť okamžitý. Zväčša účinok nastupuje po pár dňoch užívania. Dôležitá je však pravidelnosť užívania produktu.

Pre koho je maca Fresh men určená ?

Je určená pre aktívnych mužov, ktorí chcú stíhať prácu, šport, podávať lepší výkon, a to všetko bez toho aby sa cítili unavený a znechutený a samozrejme večer doma neodpadnúť ale venovať sa svojej drahej na plný výkon.

Hlavné dôvody prečo MUŽI konzumujú Macu

• Nárast energie
• Zvýšenie vytrvalosti
• Zvýšenie libida a prekonávanie erektilnej dysfunkcie
• Zlepšenie plodnosti
• Rast vlasov
• Zdravie prostaty
• Silné zuby a kosti
• Prevencia osteoporózy
• Zlepšenie sústredenia a zdravej mysle
• Podpora zdravia štítnej žľazy
• Liečba depresie

Layout Type

Presets Color